Centrum Usług
Badawczo - Projektowych
Budownictwa LABUD
Jan Mroczko

43-392 Międzyrzecze Górne 426

Tel.: 033 815 57 61
Gsm: 0606 732 669

Email: biuro@mroczko-labud.com.pl

Badania

Nasze laboratorium budowlane posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i kontroli jakości mieszanki betonowej. Pracujemy w oparciu o aktualne przepisy normowe. Wszechstronna oferta przygotowana jest z myślą o Klientach Indywidualnych jak i o Dużych Przedsiębiorstwach. Zespół doświadczonych inżynierów zawsze stara się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Nasze laboratorium budowlane zajmuje się profesjonalnie optymalizacją technologii produkcji betonu. Posiadamy doświadczenie w doborze odpowiednich surowców i receptur, co w końcowym efekcie przynosi wymierne korzyści ekonomiczne i jakościowe.

Jako specjalistyczne laboratorium betonu wykonujemy badania wszystkich rodzajów mieszanki takich jak: betony hydrotechniczne, drogowe, mostowe.
Specjalizujemy się również w badaniach cech fizyko - mechanicznych wszystkich rodzajów cementów. Oferujemy doradztwo w doborze odpowiedniego cementu do rodzaju projektowanego betonu.

Prowadzimy badania domieszek chemicznych oraz ich działanie i wpływ na parametry świeżej mieszanki betonowej oraz stwardniałego betonu.

Nasze usługi obejmują także badania kruszyw mineralnych. Wykonujemy wszelkie badania potrzebne do wprowadzenia kruszywa do obrotu.

Laboratorium budowlane LABUD wykonuje także badania typu jak i prowadzi dla naszych klientów bieżącą kontrolę produkcji w ramach Systemu Zakładowej Kontroli Produkcji (ZKP). Oferujemy badania cech fizycznych i mechanicznych zapraw budowlanych.

Przeprowadzamy diagnostykę i ekspertyzy konstrukcji budowlanych.

Pozostajemy do państwa dyspozycji, zapraszamy do kontaktu.